Promocyjne finansowanie zakupu kombajnów CLAAS

Postaw na kombajn, który najlepiej pasuje do Twojego gospodarstwa.

Wybór odpowiedniego kombajnu to kluczowa decyzja dla każdego rolnika. Liczy się wiele czynników – wielkość i rodzaj uprawy, warunki na polu, ale przede wszystkim ekonomia i finansowanie zakupu. Mamy na to rozwiązanie.

Skonfiguruj i zamów swój wymarzony kombajn CLAAS. Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z finansowania 0% na kombajny. Nie czekaj do ostatniej chwili i skorzystaj z warunków promocji na zakup wymarzonej maszyny CLAAS już dziś.

Możliwość sfinansowania zakupu nowych maszyn CLAAS na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb, pomoże wyposażyć gospodarstwo w najlepszej jakości sprzęt.

Pożyczka 0% do 3 lat*

Brak odsetek przez 36 miesięcy
Stała stopa procentowa
Finansowanie VAT do 4 miesięcy

Wybierz kombajn ze stajni CLAAS, który sprosta Twoim oczekiwaniom

Zobacz prezentację nowego EVIONA:

CLAAS stale stara się dostosować swoje produkty do wymagań praktyki, dlatego zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian. Dane techniczne i ilustracje należy traktować jako przybliżone. Mogą one obejmować elementy nienależące do wyposażenia standardowego.
Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66 § 1. kodeksu cywilnego.

Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na okres 3 lat, minimalny wkład własny klienta 55%, raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Opłata manipulacyjna wynosi 0,7% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy wszystkich maszyn CLAAS, zamówionych przez klientów u Dealerów Autoryzowanych CLAAS po 01.09.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 30.04.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u Autoryzowanych Dealerów CLAAS oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).

Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.