Nawozy Krasnystaw oraz sklep stacjonarny ze środkami ochrony roślin

Nawozy Krasnystaw

Specjalizujemy się w nawozach sztucznych, odżywkach i środkach ochrony roślin. Doradzimy Ci jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, nasz asortyment obejmuje różnorodne produkty zgodne ze współczesnymi trendami.

Prowadzimy sprzedaż w ilościach hurtowych, tj. całosamochodowych (minimum 24 tony). Ceny produktów są negocjowalne. Koszty dostawy w całości pokrywa producent.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, to zadzwoń do Waldemara:

Sprzedajemy także nawozy wapniowe luz w ilościach hurtowych, tj. całosamochodowych (minimum 25 ton). Wapno pochodzi wyłącznie z renomowanych kopalni.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, to zadzwoń lub napisz do Kasi:

Środki Ochrony Roślin

| W swojej ofercie mamy również

  • Herbicydy

  • Fungicydy

  • Insektycydy

  • Regulatory wzrostu

  • Nawozy

W swojej ofercie posiadamy również artykuły ogrodnicze potrzebne w gospodarstwie, odżywki do zbóż i roślin, insektycydy oraz wykonujemy sezonowe przeglądy opryskiwaczy. Posiadamy również szeroką gamę produktów chwastobójczych, owadobójczych i grzybobójczych, które zapobiegają powstawaniu strat w plonach.

| Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

Corteva Agriscience™
Corteva Agriscience™
Innvigo
ADAMA
Grupa Azoty
Genezis Trade
Promyk Agro
Polcalc
Anwil S.A.
Siarkopol
Bayer
CIECH Sarzyna S.A. – CIECH Agro

Stacja Kontroli Opryskiwaczy

Zachęcamy do wykonywania obowiązkowych badań okresowych opryskiwaczy polowych i sadowniczych. Przegląd wykonujemy na miejscu przy sklepie z nawozami i Ś.O.R, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Zadzwoń do nas i umów się na przegląd. Stan techniczny opryskiwaczy powinien być potwierdzony badaniem. W Polsce takie badania powinno wykonywać się co 3 lata.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każda maszyna wykorzystywana do zabiegów ochrony roślin musi być sprawna technicznie i mieć aktualne badanie techniczne zrobione w zarejestrowanej stacji kontroli opryskiwaczy, a za jego brak grozi kara grzywny. Podstawowym warunkiem do przystąpienia do badania jest umycie opryskiwacza.

Stacja kontroli opryskiwaczy w Krasnymstawie-Sklep z nawozami i środkami ochrony roślin Roltex
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.