Specjalizujemy się w nawozach sztucznych, odżywkach i środkach ochrony roślin. Doradzimy Ci jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, nasz asortyment obejmuje różnorodne produkty zgodne ze współczesnymi trendami.

W swojej ofercie posiadamy również artykuły ogrodnicze potrzebne w gospodarstwie, odżywki do zbóż i roślin, insektycydy oraz wykonujemy sezonowe przeglądy opryskiwaczy. Posiadamy również szeroką gamę produktów chwastobójczych, owadobójczych i grzybobójczych, które zapobiegają powstawaniu strat w plonach.

Oferujemy doradztwo i sprzedaż w zakresie nawozy, środki ochrony roślin, odżywki, RSM, artykuły ogrodnicze, zbiorniki MAUZER 1000 l, herbicydy, fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu i wiele innych w naszym sklepie w Krasnymstawie.

SKLEP z nawozami i Ś.O.R. KRASNYSTAW
Poniedziałek – Piątek 07:00 – 16:00
Sobota 07:00 – 14:00

| Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

Corteva Agriscience™
Corteva Agriscience™
Innvigo
ADAMA
Bayer
CIECH Sarzyna S.A. – CIECH Agro

| W swojej ofercie mamy również

  • Herbicydy

  • Fungicydy

  • Insektycydy

  • Regulatory wzrostu

  • Nawozy

| Stacja kontroli opryskiwaczy

Zachęcamy do wykonywania obowiązkowych badań okresowych opryskiwaczy polowych i sadowniczych. Przegląd wykonujemy na miejscu przy sklepie z nawozami i Ś.O.R, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Zadzwoń do nas i umów się na przegląd. Stan techniczny opryskiwaczy powinien być potwierdzony badaniem. W Polsce takie badania powinno wykonywać się co 3 lata.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każda maszyna wykorzystywana do zabiegów ochrony roślin musi być sprawna technicznie i mieć aktualne badanie techniczne zrobione w zarejestrowanej stacji kontroli opryskiwaczy, a za jego brak grozi kara grzywny. Podstawowym warunkiem do przystąpienia do badania jest umycie opryskiwacza.

Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.