Kosiarka spalinowa Cedrus KS51P
Kosiarka spalinowa Cedrus KS51P
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Kosiarka spalinowa Cedrus KS51P
Kosiarka spalinowa Cedrus KS51P

Kosiarka spalinowa Cedrus KS51P

Kod produktu: CEDKS51P

892,68 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Kosiarka KS51P silnikiem o pojemności 170cc, centralną regulacją wysokości koszenia i wyrzutem bocznym.

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: CEDKS51P


posiada silnik o pojemności 170cc, centralną regulację wysokości koszeniawyrzut boczny.

Kosiarki z serii KS zostały starannie sprawdzone, aby użytkownik mógł się cieszyć ich wytrzymałością i jakością. Obudowa układu koszącego wykonana jest ze stali, a jej szerokość robocza wynosi 51cm. Łatwość manewrowania zapewnia dobre wyważenie oraz duże tylne koła. Wszystkie koła są łożyskowane.

Spalinowa kosiarka do trawy ma kilka cech i zalet, które przemawiają za jej posiadaniem. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup takiej kosiarki:

1. Wydajność i moc: Spalinowe kosiarki do trawy są zwykle bardziej wydajne i mają większą moc w porównaniu do kosiarek elektrycznych. Dzięki temu są w stanie poradzić sobie z trudniejszymi warunkami, takimi jak gęsta i wysoka trawa, strome wzgórza czy duże powierzchnie.

2. Mobilność: Zazwyczaj bardziej mobilne, ponieważ nie są ograniczone przez kabel zasilający. Można nimi swobodnie poruszać się po całym ogrodzie, nie martwiąc się o długość kabla czy konieczność podłączenia do gniazdka.

3. Wielofunkcyjność: Kosiarka do trawy posiada dodatkowe funkcje, takie jak mielenie, zbieranie trawy czy wyrzut boczny. Dzięki temu można dostosować kosiarkę do różnych warunków i preferencji użytkownika.

4. Wytrzymałość: Bardziej solidnie zbudowane i odporne na intensywne użytkowanie. Silniki spalinowe są często bardziej trwałe niż silniki elektryczne, co sprawia, że kosiarka może służyć przez długie lata.

5. Niezależność od zasilania elektrycznego: Nie wymagają podłączenia do zasilania elektrycznego, co jest szczególnie korzystne w miejscach, gdzie dostęp do prądu jest ograniczony lub niedostępny. Można je używać nawet w odległych częściach ogrodu lub na obszarach wiejskich.

Warto jednak pamiętać, że spalinowe kosiarki są zazwyczaj głośniejsze. Jeśli głośność pracy silnika jest dla Ciebie ważne, warto rozważyć również kosiarki elektryczne lub alternatywy, takie jak kosiarki na baterie czy roboty kosiarki.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.