Opryskiwacz spalinowy Cifarelli M1200
Opryskiwacz spalinowy Cifarelli M1200
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Opryskiwacz spalinowy Cifarelli M1200
Opryskiwacz spalinowy Cifarelli M1200

Opryskiwacz spalinowy Cifarelli M1200

Kod produktu: M1200

2 031,71 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Opryskiwacz spalinowy Cifarelli M1200 z zasięgiem cieczy w poziomie do 18 m oraz zasięgiem w pionie do 16 m.

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: M1200

Opryskiwacz spalinowy M1200

jednej z wiodących w tej dziedzinie marek Cifarelli. Może służyć jako opryskiwacz, ale także jako dmuchawa.

Wygodne szelki sprawiają, że praca tym urządzeniem jest przyjemna i komfortowa. Jeden z  najmocniejszych dostępnych na rynku opryskiwaczy spalinowych z silnikiem Cifarelli C7 2-suwowy chłodzony powietrzem o mocy aż 5 KM. Zasięg cieczy w poziomie to aż 18 m, zaś zasięg cieczy w pionie to aż 16 m. Opryskiwacz wyposażony jest dyszę wyrzutu cieczy z 9 pozycjami regulacji rozmiaru kropli.

Opryskiwacz Cifarelli M1200 to profesjonalne urządzenie do opryskiwania, które oferuje wiele zalet dla użytkowników. Oto kilka głównych zalet tego opryskiwacza:

  1. Wydajność i precyzja: Cifarelli M1200 został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i precyzji opryskiwania. Dzięki swojej zaawansowanej technologii, opryskiwacz ten zapewnia równomierne rozprowadzenie cieczy, co umożliwia efektywne pokrycie roślin środkiem ochrony.

  2. Łatwość obsługi: Urządzenie to jest proste w obsłudze, co czyni je odpowiednim dla profesjonalnych użytkowników oraz dla osób niezaznajomionych z opryskiwaczami. Posiada ergonomiczne uchwyty i intuicyjne sterowanie, dzięki czemu jego obsługa jest wygodna i efektywna.

  3. Mobilność: Lekki i przenośny, co umożliwia łatwy transport i manewrowanie w terenie. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów i solidnej konstrukcji, opryskiwacz ten jest odporny na uszkodzenia i zapewnia długotrwałe użytkowanie.

  4. Regulowana wielkość cząstek: Możliwa regulacja wielkości cząstek cieczy w zależności od potrzeb. To istotne, ponieważ różne rośliny i środki ochrony wymagają różnej wielkości cząstek, aby osiągnąć optymalne wyniki opryskiwania. Dzięki temu opryskiwaczowi możesz dostosować parametry opryskiwania do konkretnych warunków i wymagań.

  5. Wielofunkcyjność: Może być używany do różnych zastosowań, takich jak opryskiwanie sadów, winnic, ogrodów, upraw polowych itp. Może być stosowany zarówno w rolnictwie, jak i w ogrodnictwie, co czyni go wszechstronnym narzędziem dla różnych sektorów.

  6. Bezpieczeństwo i ochrona środowiska: Model M1200 został zaprojektowany z myślą o minimalizacji ryzyka dla operatora i środowiska. Posiada specjalne zabezpieczenia, takie jak system zabezpieczający przed rozpylaniem w kierunku operatora, co zapewnia bezpieczne i skuteczne użytkowanie. Ponadto, opryskiwacz ten jest przyjazny dla środowiska, umożliwiając precyzyjne i efektywne stosowanie środków ochrony roślin.

Te zalety Cifarelli M1200 czynią go popularnym wyborem dla profesjonalnych użytkowników, którzy szukają wydajnego, łatwego w obsłudze i mobilnego opryskiwacza do różnych zastosowań w rolnictwie i ogrodnictwie.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.