Glebogryzarka Cedrus GL01
Glebogryzarka Cedrus GL01
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Glebogryzarka Cedrus GL01
Glebogryzarka Cedrus GL01

Glebogryzarka Cedrus GL01

Kod produktu: CEDRUSGL01

1 543,90 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Glebogryzarka spalinowa Cedrus GL01 z czterosuwowym silnikiem Loncin o pojemności 196 cm3 oraz mocy 6,5 KM. 

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: CEDGL01


Glebogryzarka spalinowa z silnikiem Loncin model to idealna maszyna dla każdego użytkownika, który potrzebuje urządzenia uniwersalnego. Wytrzymała glebogryzarka z mocnymi nożami nie tylko spulchni ziemię, ale dzięki dodatkowemu osprzętowi pomoże w orce lub wykopywaniu ziemniaków.

Dodatkowo regulowana szerokość układu roboczego glebogryzarki pozwoli nam na zastosowanie glebogryzarki w międzyrzędach o różnej szerokości. Uniwersalna glebogryzarka wyposażona jest w mocny czterosuwowy silnik Loncin 6,5 KM o budowie górnozaworowej OHV o pojemności 196 cm3. Glebogryzarka spalinowa posiada noże robocze wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie glebogryzarki Cedrus. Dzięki kołom transportowym, będącym w komplecie, przemieszczanie naszej glebogryzarki jest łatwe i nie wymaga wysiłku.

Glebogryzarka Cedrus GL01 ma wiele zalet, które czynią ją popularnym narzędziem ogrodniczym. Oto niektóre z głównych zalet tego modelu glebogryzarki:

1. Wydajność: Glebogryzarka Cedrus GL01 jest wyjątkowo wydajnym narzędziem, które pozwala na szybkie i skuteczne rozdrabnianie gleby. Dzięki swojemu silnemu silnikowi i szerokiemu zakresowi obrotów, może łatwo przeprowadzać prace w różnych warunkach glebowych.

2. Wielozadaniowość: To wszechstronne narzędzie może być wykorzystywane do wielu różnych zadań w ogrodzie. Cedrus GL01 może być używana do rozdrabniania ziemi przed siewem, zwalczania chwastów, mieszania kompostu czy również do przygotowania gleby pod sadzenie roślin.

3. Łatwość obsługi: Maszyna Cedrus zaprojektowana tak, aby była łatwa w obsłudze. Posiada ergonomiczne uchwyty i wyważoną konstrukcję, co ułatwia jej manewrowanie i kontrolę. Dodatkowo, intuicyjne przyciski i przełączniki sprawiają, że jest prostsza do użytkowania, nawet dla początkujących ogrodników.

4. Solidna konstrukcja: Ten model glebogryzarki został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co czyni go trwałym i odpornym na intensywne użytkowanie. Solidna konstrukcja zapewnia również stabilność podczas pracy, co przekłada się na wyższą precyzję i skuteczność glebogryzarki.

5. Regulowana głębokość pracy: Umożliwia regulację głębokości pracy, co pozwala dostosować ją do konkretnych wymagań ogrodu lub projektu. Można kontrolować, jak głęboko glebogryzarka penetruje glebę, co jest istotne przy różnych rodzajach upraw, takich jak warzywa, kwiaty czy trawniki.

6. Przenośność: Pomimo swojej solidnej konstrukcji, jest również względnie łatwa do przenoszenia. Posiada składane uchwyty, co ułatwia jej transport i przechowywanie. Dzięki temu można ją z łatwością przenosić między różnymi obszarami ogrodu.

Wszystkie te zalety sprawiają, że glebogryzarka Cedrus GL01 jest wyborem wielu ogrodników, którzy cenią sobie wydajność, wszechstronność i łatwość obsługi tego narzędzia.międzyrzędach o różnej szerokości. Uniwersalna glebogryzarka wyposażona jest w mocny czterosuwowy silnik Loncin 6,5 KM o budowie górnozaworowej OHV o pojemności 196 cm3. Glebogryzarka spalinowa posiada noże robocze wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie glebogryzarki Cedrus. Dzięki kołom transportowym, będącym w komplecie, przemieszczanie naszej glebogryzarki jest łatwe i nie wymaga wysiłku.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.