Kosiarka spalinowa Cedrus KS53S-L
Kosiarka spalinowa Cedrus KS53S-L
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Kosiarka spalinowa Cedrus KS53S-L
Kosiarka spalinowa Cedrus KS53S-L

Kosiarka spalinowa Cedrus KS53S-L

Kod produktu: CEDKS53S-L

1 544,72 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Kosiarka Cedrus KS53S-L o szerokości roboczej 53 cm z centralną regulacją wysokości koszenia. 

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: KS53S-L

To nowość w naszej ofercie. Kosiarka spalinowa wyposażona została w mocny i niezawodny silnik Loncin LC1P70FC.

Stalowa obudowa o szerokości roboczej 53 cm posiada wygodny uchwyt w przedniej części, który ułatwia podnoszenie maszyny do czyszczenia po koszeniu. Centralna regulacja wysokości pozwala dobrać odpowiednią dla nas długość źdźbła trawy. Pojemny kosz posiada wskaźnik napełnienia, który informuje nas kiedy powinniśmy go opróżnić. Duże tylne koła ułatwiają manewrowanie kosiarką.

Kosiarka Cedrus KS53S-L ma wiele zalet, które przyczyniają się do jej popularności i skuteczności. Oto kilka głównych zalet tego modelu:

  1. Wysoka wydajność tnąca: KS53S-L wyposażona jest w silnik o dużej mocy, co umożliwia efektywne koszenie nawet dużych trawników. Dzięki temu można szybko i skutecznie poradzić sobie z trawą o różnej długości i gęstości.

  2. Solidna konstrukcja: Zaprojektowana z myślą o wytrzymałości i trwałości. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, posiada solidny korpus i mocne komponenty, co przekłada się na długą żywotność urządzenia.

  3. Łatwość obsługi: Wygodna w użytkowaniu, nawet dla osób bez doświadczenia w obsłudze kosiarek. Posiada intuicyjne sterowanie i ergonomiczne uchwyty, które zapewniają komfort pracy. Ponadto, prosty system regulacji wysokości koszenia umożliwia dostosowanie do indywidualnych preferencji.

  4. Wielofunkcyjność: Kosiarka spalinowa oferuje różne funkcje, które sprawiają, że koszenie staje się łatwiejsze i bardziej wszechstronne. Może zbierać skoszoną trawę w kosz lub wykorzystać funkcję mulczowania, która rozdrabnia trawę na drobne cząstki i rozkłada ją na trawniku jako naturalne nawożenie.

  5. Niski poziom hałasu: Maszyna Cedrus została zaprojektowana tak, aby generować minimalny hałas podczas pracy. Dzięki temu można korzystać z kosiarki nawet w pobliżu domów, bez nadmiernego zakłócania ciszy i spokoju sąsiadów.

  6. Łatwość konserwacji: Ta kosiarka jest stosunkowo łatwa w utrzymaniu. Posiada dostęp do wszystkich istotnych części, co ułatwia czyszczenie, konserwację i ewentualne naprawy.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.