Kosiarka spalinowa Cedrus KS53H
Kosiarka spalinowa Cedrus KS53H
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Kosiarka spalinowa Cedrus KS53H
Kosiarka spalinowa Cedrus KS53H

Kosiarka spalinowa Cedrus KS53H

Kod produktu: CEDKS53H

1 747,97 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Kosiarka Cedrus KS53H o szerokości roboczej 53 cm z centralną regulacją wysokości koszenia.

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: KS53H

to nowość w naszej ofercie. Kosiarka spalinowa wyposażona została w mocny i niezawodny silnik Honda GCV170.

Stalowa obudowa o szerokości roboczej 53 cm posiada wygodny uchwyt w przedniej części, który ułatwia podnoszenie maszyny do czyszczenia po koszeniu. Centralna regulacja wysokości pozwala dobrać odpowiednią dla nas długość źdźbła trawy. Pojemny kosz posiada wskaźnik napełnienia, który informuje nas kiedy powinniśmy go opróżnić. Duże tylne koła ułatwiają manewrowanie kosiarką.

Kosiarka CEDKS53H to zaawansowane narzędzie do pielęgnacji trawników, które oferuje wiele zalet. Oto kilka z nich:

  1. Wydajność tnąca: CEDKS53H jest wyposażona w mocny silnik, który zapewnia wysoką wydajność tnącą. Dzięki temu możesz szybko i skutecznie przyciąć trawę na swoim trawniku, oszczędzając czas i wysiłek.

  2. Szerokość cięcia: Kosiarka ta ma dużą szerokość cięcia, co oznacza, że w jednym przejeździe pokrywa większą powierzchnię trawnika. Dzięki temu skraca się czas potrzebny na koszenie, a Ty możesz cieszyć się równomiernie przyciętym trawnikiem w krótszym czasie.

  3. Regulowana wysokość cięcia: Umożliwia regulację wysokości cięcia, co pozwala dostosować kosiarkę do różnych rodzajów trawy i preferencji użytkownika. Możesz dostosować wysokość cięcia, aby uzyskać idealną długość trawy, zapewniając tym samym estetyczny wygląd trawnika.

  4. Solidna konstrukcja: Wykonana z solidnych materiałów, co gwarantuje jej trwałość i długotrwałe użytkowanie. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność i minimalizuje ryzyko uszkodzeń, co pozwala cieszyć się długotrwałym i niezawodnym narzędziem.

  5. Łatwość obsługi: Maszyna Cedrus została zaprojektowana z myślą o prostocie obsługi. Posiada intuicyjne sterowanie, ergonomicznie ukształtowane uchwyty i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji. Dzięki temu nawet początkujący użytkownicy będą mogli z łatwością obsługiwać tę kosiarkę.

  6. Duży kosz na trawę: Kosiarka jest wyposażona w pojemny kosz na trawę, co eliminuje konieczność częstego opróżniania kosza podczas koszenia. Duży kosz pozwala na koszenie większych obszarów trawnika bez konieczności przerywania pracy.

  7. Mobilność: Pomimo swojej solidnej konstrukcji, CEDKS53H jest również stosunkowo lekka i łatwa do manewrowania. Ma solidne koła, które zapewniają łatwe poruszanie się po trawniku, nawet na nierównym terenie.

To tylko kilka z zalet kosiarki CEDKS53H. Bez względu na to, czy jesteś zawodowym ogrodnikiem, czy osobą dbającą o swój prywatny trawnik, ta kosiarka może okazać się niezastąpionym narzędziem do utrzymania pięknego i zadbanego trawnika.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.