Kosiarka spalinowa Weibang WB455SC 3W1
Kosiarka spalinowa Weibang WB455SC 3W1
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Kosiarka spalinowa Weibang WB455SC 3W1
Kosiarka spalinowa Weibang WB455SC 3W1

Kosiarka spalinowa Weibang WB455SC 3W1

Kod produktu: WB455SC 3IN1

1 449,59 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Kosiarka spalinowa Weibang WB455SC z centralną regulacją wysokości koszenia oraz z funkcją 3W1. 

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: WB455SC 3IN1

Kosiarka spalinowa Weibang WB455SC

z centralną regulacją wysokości koszenia i silnikiem Loncin oraz wyrzutem bocznym i funkcją mielenia to idealne rozwiązanie na duże i małe trawniki. Maszyna posiada funkcję 3W1 dzięki czemu jeżeli nie chcemy zbierać trawy do pojemnika możemy również użyć funkcji mulczowania lub w trudniejszych warunkach wyrzutu bocznego po założeniu dodatkowego deflektora.

Kosiarka z silnikiem Loncin o mocy 2,17 kW o pojemności 140 cm3 to bardzo praktyczne połączenie dużej mocy, wydajności i niskiej ceny końcowej. Wysokość koszenia można ustawić dogodnie w 8 poziomach w przedziale od 20mm do 70mm. Obudowa kosiarki malowana jest proszkowo antykorozyjną farbą co w znacznym stopniu wydłuża żywotność maszyny. Szerokość robocza kosiarki wynosi 450mm a całkowity ciężar maszyny wynosi 37kg. Kosiarka jest lekka jak na kosiarkę z napędem dzięki czemu jest łatwa w prowadzeniu i nie obciąża niepotrzebnie silnika.

Kosiarka WB455SC 3IN1 posiada wiele zalet, które sprawiają, że jest popularnym wyborem wśród osób poszukujących wydajnego narzędzia do koszenia trawy. Oto kilka głównych zalet tego modelu:

  1. Wielofunkcyjność: Kosiarka WB455SC 3IN1 oferuje trzy różne funkcje w jednym urządzeniu. Może służyć jako kosiarka zbierająca, mulczująca i wyrzut boczny. Ta wszechstronność pozwala dostosować kosiarkę do różnych warunków i preferencji użytkownika.

  2. Wysoka moc: Model WB455SC jest wyposażony w silnik o dużej mocy, co zapewnia efektywne koszenie nawet na trudniejszych terenach. Dzięki temu można poradzić sobie z gęstą i wysoką trawą bez większych problemów.

  3. Solidna konstrukcja: Wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej wytrzymałość i długotrwałe użytkowanie. Solidna konstrukcja zapewnia także stabilność podczas koszenia, co przekłada się na równomierne i precyzyjne cięcie trawy.

  4. Duża pojemność kosza: Model ten jest wyposażony w pojemny kosz na trawę, co oznacza, że ​​można kosić większe obszary bez konieczności częstego opróżniania kosza. To oszczędza czas i ułatwia pracę.

  5. Łatwość obsługi: Łatwa w obsługa, dzięki ergonomicznemu uchwytowi i intuicyjnemu systemowi sterowania. Jest również wyposażona w regulowaną wysokość cięcia, co pozwala dostosować długość trawy do własnych preferencji.

  6. Niska emisja hałasu: Ten model kosiarki został zaprojektowany tak, aby generować jak najmniejszą ilość hałasu podczas pracy. To oznacza, że można go używać nawet w miejscach, gdzie cisza jest ważna, na przykład w pobliżu mieszkańców lub w porze wieczornej.

Podsumowując, kosiarka WB455SC 3IN1 oferuje wszechstronne funkcje, wysoką moc, solidną konstrukcję oraz łatwość obsługi. Jej zalety sprawiają, że jest praktycznym narzędziem do koszenia trawy zarówno w małych, jak i większych ogrodach.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.