Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC 3W1
Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC 3W1
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC 3W1
Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC 3W1

Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC 3W1

Kod produktu: WB455HC 3IN1

1 259,35 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC o szerokości roboczej 45 cm i funkcją 3W1. 

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: WB455HC 3IN1

Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC z silnikiem Loncin o mocy 2,17 kW to idealna maszyna bez napędu do każdego trawnika, zarówno małego jak i dużego.

Kosiarki Weibang charakteryzuje się dużą niezawodnością, odpornością na czynniki zewnętrzne oraz wysoką wydajnością. Lekka konstrukcja ułatwia prowadzenie, całe urządzenie waży zaledwie 28 kg a robocza szerokość koszenia wynosi 450 mm. Maszyna posiada funkcję 3W1 dzięki czemu jeżeli nie chcemy zbierać trawy do pojemnika możemy również użyć funkcji mulczowania lub w trudniejszych warunkach wyrzutu bocznego po założeniu dodatkowego deflektora.

Wysokość koszenia trawy może zostać wyregulowana w 8 poziomach wysokości w przedziale od 20mm do 70mm. Obudowa kosiarki malowana jest proszkowo antykorozyjną farbą co w znacznym stopniu wydłuża żywotność maszyny.

Kosiarka WB455HC 3IN1 ma wiele zalet, które warto wziąć pod uwagę. Oto kilka z nich:

  1. Wielofunkcyjność: WB455HC 3IN1 to kosiarka, która oferuje trzy różne tryby koszenia. Można ją wykorzystać do standardowego koszenia trawy, zbierania skoszonego trawnika za pomocą kosza oraz do mulczowania. Dzięki temu dostosowanie kosiarki do indywidualnych preferencji użytkownika jest proste i wygodne.

  2. Wydajność: Została zaprojektowana z myślą o wydajnym koszeniu. Jest wyposażona w silnik o odpowiedniej mocy, który zapewnia skuteczne koszenie nawet na trudniejszych powierzchniach. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i wysiłek podczas pracy na większych obszarach.

  3. Łatwość obsługi: Prosta konstrukcja i intuicyjny panel sterowania, co sprawia, że jest łatwa do obsługi nawet dla osób niezaznajomionych z tego typu urządzeniami. Ustawienie wysokości koszenia jest proste i można je dostosować do preferowanego efektu koszenia.

  4. Trwałość i jakość wykonania:  Wykonana z solidnych materiałów, co gwarantuje jej trwałość i długą żywotność. Solidna konstrukcja sprawia, że kosiarka jest odporna na uszkodzenia i dobrze radzi sobie z intensywnym użytkowaniem.

  5. Mobilność: Pomimo swojej wytrzymałej konstrukcji, jest stosunkowo lekka i łatwa do manewrowania. Dzięki temu można łatwo poruszać się po trudno dostępnych miejscach w ogrodzie.

  6. Estetyczny efekt koszenia: Kosiarka spalinowa zapewnia równomierne i estetyczne koszenie trawy, niezależnie od wybranego trybu. Dzięki temu można osiągnąć piękny wygląd trawnika i stworzyć przyjemne otoczenie w ogrodzie.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.