Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC 3W1
Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC 3W1
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC 3W1
Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC 3W1

Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC 3W1

Kod produktu: WB506SC 3IN1

1 856,91 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC o szerokości roboczej 50 cm z funkcją 3W1 oraz 60 L koszem. 

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: WB506SC 3IN1

Kosiarka spalinowa Weibang WB506SC

z silnikiem Loncin 1P65FE-2 i bocznym wyrzutem to bardzo często wybierana maszyna zarówno do użytku prywatnego jak i profesjonalnego, usługowego.

Mocny silnik i wytrzymała konstrukcja zapewnia żywotność przez wiele lat, co zapewnione jest 5 letnią gwarancją.

Kosiarka spalinowa WB506SC 3W1 o szerokości roboczej 50 cm z dużym 60 litrowym koszem na trawę to maszyna stworzona do koszenia małych i średniej wielkości trawników. Kosiarka spalinowa z paskiem klinowym - powierzchnia 1000 m2. Kosiarka ta oprócz funkcji zbierania trawy została wyposażona również w funkcję wyrzutu bocznego, który przydaje się zwłaszcza wtedy kiedy chcemy skosić zapuszczoną, długo nie koszoną trawę, lub jeżeli kosimy trawę bardzo często i nie chcemy jej zbierać. Dodatkową opcją jest funkcja mielenia trawy, która jednocześnie w naturalny sposób nawozi nam trawnik. Niewielka waga kosiarki z napędem 41 kg zapewnia komfortową pracę i łatwość użytkowania. Wysokość koszenia można dogodnie regulować za pomocą jednej dźwigni w zakresie od 20mm do 70mm. Obudowa kosiarki malowana jest proszkowo antykorozyjną farbą co w znacznym stopniu wydłuża użytkowanie maszyny.

Kosiarka WB506SC 3IN1 oferuje wiele zalet, które sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie do pielęgnacji trawnika. Oto niektóre z jej głównych zalet:

  1. Wielofunkcyjność: Kosiarka WB506SC 3IN1 jest wyposażona w trzy różne funkcje, co sprawia, że jest bardzo wszechstronna. Może służyć jako kosiarka do koszenia trawy, ale również jako urządzenie do zbierania trawy w kosz zbierający oraz do rozdrabniania i rozrzucania ściętej trawy jako nawóz naturalny. Ta wszechstronność pozwala na oszczędność czasu i wysiłku podczas pielęgnacji trawnika.

  2. Wydajność koszenia: Dzięki mocnemu silnikowi i wysokiej jakości ostrzom, zapewnia efektywne koszenie trawy. Silnik o odpowiedniej mocy gwarantuje, że kosiarka radzi sobie nawet z trudniejszymi warunkami, takimi jak wysoka, gęsta trawa czy nierówności terenu. Ostrza są również odpowiednio ostre i skutecznie tną trawę, co przekłada się na równomierne i estetyczne efekty koszenia.

  3. Łatwość obsługi: Model WB506SC 3IN1 została zaprojektowana z myślą o łatwości obsługi. Posiada ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodę i kontrolę podczas prowadzenia kosiarki. Dodatkowo, prosty system regulacji wysokości koszenia pozwala dostosować kosiarkę do preferowanej długości trawy. Jest również łatwa w manewrowaniu i poruszaniu się po trawniku dzięki swym kompaktowym wymiarom i lekkiej konstrukcji.

  4. Trwałość i solidność: Wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej trwałość i solidność. Solidna konstrukcja i wytrzymałe komponenty sprawiają, że jest odporna na uszkodzenia i wytrzymuje długotrwałe użytkowanie. Jest to szczególnie istotne, aby zapewnić długotrwałą i niezawodną pracę kosiarki.

  5. Łatwość czyszczenia i konserwacji: Kosiarka spalinowa została zaprojektowana z myślą o łatwości czyszczenia i konserwacji. Łatwo dostępne miejsca do czyszczenia ułatwiają usuwanie zanieczyszczeń i resztek trawy z kosiarki. Dodatkowo, regularne konserwowanie kosiarki, takie jak wymiana oleju i sprawdzanie stanu ostrzy, pozwala utrzymać ją w dobrym stanie i zapewniać optymalne wyniki koszenia.

Te zalety czynią kosiarkę WB506SC 3IN1 skutecznym narzędziem do pielęgnacji trawnika, które oszczędza czas i wysiłek przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych rezultatów koszenia.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.