Kosiarka spalinowa Weibang WB507SC V 3w1
Kosiarka spalinowa Weibang WB507SC V 3w1
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Kosiarka spalinowa Weibang WB507SC V 3w1
Kosiarka spalinowa Weibang WB507SC V 3w1

Kosiarka spalinowa Weibang WB507SC V 3w1

Kod produktu: WB507SC V 3IN1

2 487,80 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Kosiarka spalinowa Weibang WB507SC V 3IN1 z funkcją mulczowania, wyrzutu bocznego i tylnego oraz z silnikiem o pojemności 196 cm3 i mocy 3,6 kW.

Ostatnie sztuki w magazynie

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: WB507SC V 3IN1

Kosiarka spalinowa Weibang WB507SC V 3IN1

z funkcją mulczowania, wyrzutu bocznego i tylnego wyposażona jest w specjalnie skonstruowany silnik Loncin 1P70FA o pojemności 196 cm3 o wysokiej wydajności. Skrzynia 3 biegowa w połączeniu z przeniesieniem napędu poprzez wał kardana czyni z niej kosiarkę przeznaczoną do najcięższych zadań. Moc silnika wynosi 3,6 kW, co daje duży zapas mocy na koszenie wysokiej i gęstej trawy.

Kosiarka pokryta antykorozyjną farbą chroni maszynę przed korozją na długie lata. Obudowa kosiarki pozbawiona paska i osłony w połączeniu z profilowanym nożem idealnie zbiera skoszoną trawę nie zostawiając resztek na trawniku.

Przenoszenie napędu za pomocą wałka sprawia, że układ napędowy kosiarki jest wyjątkowo trwały i bezobsługowy, waga kosiarki to tylko 46 kg.

Kosiarka WB507SC V 3IN1 to zaawansowany sprzęt do koszenia trawy, który oferuje wiele korzyści. Oto niektóre z głównych zalet tej kosiarki:

  1. Wielofunkcyjność: Kosiarka WB507SC V 3IN1 jest wyposażona w trzy funkcje w jednym urządzeniu. Może koszyć, zbierać trawę do kosza i rozdrabniać trawę na mulcz, który jest rozrzucany po trawniku. To daje możliwość dostosowania kosiarki do różnych potrzeb i preferencji użytkownika.

  2. Wysoka moc: Kosiarka ta jest napędzana silnikiem o dużej mocy, co pozwala na sprawną pracę nawet w trudniejszych warunkach. Dzięki temu łatwo poradzi sobie z gęstą lub wysoką trawą, a także z większymi powierzchniami trawnika.

  3. Łatwość obsługi: WB507SC V 3IN1 została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Posiada ergonomicznie ukształtowane uchwyty, które zapewniają pewny chwyt i minimalizują wibracje podczas koszenia. Ponadto, prosty system regulacji wysokości koszenia umożliwia łatwe dostosowanie do preferowanej długości trawy.

  4. Wytrzymała konstrukcja: Wykonana z solidnych materiałów, co gwarantuje jej trwałość i długą żywotność. Wytrzymałe podwozie i metalowe elementy zapewniają stabilność i odporność na uszkodzenia podczas koszenia.

  5. Efektywne zbieranie trawy: Posiada duży kosz do zbierania trawy, co umożliwia dłuższe koszenie bez potrzeby częstego opróżniania kosza. Dodatkowo, system wyrzutu mulczu pozwala na recykling trawy i dostarczanie składników odżywczych do trawnika.

  6. Manewrowość: Wyposażona w skrętny przedni wózek, co zapewnia łatwe poruszanie się wokół przeszkód i manewrowanie wąskimi przestrzeniami. To ułatwia koszenie trudno dostępnych obszarów w ogrodzie.

  7. Niska emisja hałasu: Kosiarka spalinowa jest stosunkowo cicha w porównaniu do niektórych innych kosiarek. To oznacza, że można nią pracować bez zakłócania ciszy w sąsiedztwie i bez ryzyka uszkodzenia słuchu.

Te zalety sprawiają, że kosiarka WB507SC V 3IN1 jest wszechstronnym i wydajnym narzędziem do pielęgnacji trawników, które spełnia oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów ogrodnictwa.

Cedrus
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.