Generator – agregat prądotwórczy TB 9000
Generator – agregat prądotwórczy TB 9000
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Generator – agregat prądotwórczy TB 9000
Generator – agregat prądotwórczy TB 9000

Generator – agregat prądotwórczy TB 9000

Kod produktu: 0000097824

2 275,61 zł
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Agregat prądotwórczy TB9000 o dostarczanym napięciu 230 V - jednofazowy. Moc znamionowa 6,5 kW, stała moc 6 kW.

Produkt dostępny w magazynie.

W sprawie zakupu towaru prosimy o kontakt telefoniczny: 697 404 606

Numer katalogowy: 0000097824 / 97824

Agregat prądotwórczy TB9000. Dostarczane napięcie - 230V - jednofazowy. Moc znamionowa 6,5 kW, stała moc 6 kW. Zasilany czterosuwowym silnikiem o mocy 15 KM i pojemności 210 cm3. Generator przeznaczony jako awaryjne źródło zasilania w przypadku zaniku prądu w sieci. Idealnie sprawdzi się również jako źródło zasilania na działkach, kampingach czy też miejscach, gdzie odbywają się prace remontowo - budowlane.

Urządzenie charakteryzuje się łatwą, intuicyjną obsługą. Solidne wykonanie zapewnia bezawaryjną pracę. Obudowa ze stali dobrze chroni komponenty. Agregat wyposażony jest w dwa wyjścia - gniazdka na 230V,  wyjście 12V 8.3A, woltomierz oraz bezpiecznik antyprzepięciowy. Gumowe tuleje amortyzują pracę silnika redukując wibracje. Wbudowany czujnik poziomu oleju wstrzymuje pracę urządzenia, gdy jego poziom jest zbyt niski, tym samym zabezpiecza silnik przed uszkodzeniem.

Agregat posiada prądnicę z miedzianym uzwojeniem. Stojan miedziany jest znacznie trwalszy od aluminiowych, dodatkowo miedziane uzwojenie przewodzi do 60% więcej ciepła. Prądnica jest odporna na przegrzanie, więc agregat może pracować wiele godzin. Miedź zapewnia mniejsze straty energii, co czyni ją bardziej energooszczędną. Warto zwrócić na to uwagę, gdyż wiele agregatów dostępnych na rynku w tej klasie cenowej, posiada prądnicę aluminiową.

Generator jest również wyposażony w AVR (system zapobiegający wahaniom napięcia), dzięki czemu można podłączać urządzenia wrażliwe na takie skoki.

Należy pamiętać, że każde urządzenie elektryczne posiada swój prąd rozruchowy, który może zwiększyć zapotrzebowanie na prąd nawet kilkukrotnie. Przykładowa prąd rozruchowy na poziomie 2x większym od normalnej pracy stosuje się przy kosiarkach elektrycznych, szlifierkach kątowych, nożycach do żywopłotu, piłach elektrycznych, pralkach, itp. Dla sprężarek, myjek ciśnieniowych, betoniarek, lodówek, zamrażarek i klimatyzacji prąd rozruchowy będzie co najmniej 3 razy większy. Jest to szczególnie istotne podczas zakupu agregatu do maszyn o większym zapotrzebowaniu na prąd takich jak: kompresory, spawarki, szlifierki, betoniarki, pompy, dojarki.

W komplecie 2 wtyczki na 230V, klucze do świec, instrukcja obsługi w języku polskim.

Rozruch ręczny, pojemność zbiornika paliwa 25 litrów. Wymiary 69x55x53 cm. Waga 87 kg.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

Potrzebujesz pomocy w obsłudze CEBIS, CEMIS 1200 lub innej nawigacji CLAAS, zadzwoń do Nas. Kliknij w ikonę

Nawigacja CLAAS. Kontakt.

506 953 576

Nawigacja CLAAS. Kontakt.